| BeatriceBeatriceBea a întrebat:

De ce nu sunt dezvoltata? Totusi am 17 ani jumate. Le vad pe fetele astea de 12-13 care sunt mult mai dezvoltate ca mine, au forme. eu nu straight face

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om difera

| LilTunechi a răspuns:

Stai linistita nu este nimic iesit din comun te dezvolti mai greu sau esti diferita...nu toate fetele sunt al fel de dotatehee hee) dar crede-ma in ochii unui baiat nu esti urata daca nu ai sanii cat casa fiecare persoana este ok asa cum este plus ca te vei dezvolta destul de mult dupa ce iti vei incepe viata sexuala dar nu te grabi stai linistita totul este okbig grin