| anonimathebest a întrebat:

acum cateva zile am fost la tara, la bunica mea.acolo eu ma joc tot timpul cu niste fete.Acolo fetele nu prea sunt dezvoltate si rad de mine ca sunt mai dezvoltata(de ex zic ca am silicoane, etc.). ce sa le zic ca sa le tachinez sieu la fel?

5 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Doamne nici nu ar trebui sa fii suparata pentru asta e foarte bine sa fii dezvoltata mai repede ele nu sunt dezvoltate deci baietii nu se uita la eletonguebaietilor le plac fetele mai dezvoltate NORMAL! Si ele fac asa pentru ca sunt geloase pe tine spune-le ca u ai ce arata nu ca eletonguenorocu' a dat la tine ca mama natura ti-a dat ce sa arati nu ca scandurile alea!laughing

| Puffy1721 a răspuns:

Bravo mie ca am, nu ca voi! happy

| TheDaughter a răspuns:

Sunteti dezvoltate ca scandurile / fetele au dreptul sa fie urate, dar voi abuzati de acest drept / cand vorbiti cu mine taceti din gura ...gasesti tu cevabig grin

| DeEw a răspuns:

Ele se oftica ca nu sunt dezvoltate si tu trebiue sa fi mandra si sa nu te pui la mintile de 2 ani.

| SelenaLauraEvanna a răspuns:

Spune-le "Macar eu am ce voi nu aveti"