| anonim_4396 a întrebat:

De ce numai fete sufera la orice despartire. si pe baietii ii doare in ****? straight face

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

O sa-ti raspuns sincer si direct ca nu le prea am cu ocolitul, sunt mai multe fete decat baieti si e extrem de usor sa gasesti o iubita noua si chiar mai buna fata de cea precedenta deci nu prea avem de ce sa suferim

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ești sigură că doar fetele suferă?

| CossMii a răspuns (pentru positivity):

Sunt foarte sigurawinking numai exista asemenea baieti straight face

| chazz a răspuns:

Nu e asa..depinde de om happy

| M25M a răspuns:

Este o prejudecata nefondata, si baietii plang cateodata( ca sa parafrazez refrenul din melodiei) insa in timp ce fetele isi etaleaza suferinta noi o suprimam.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns:

Numai judeca aiurea.Fiecare om(fata/baiat) sufera, acum depinde de caracter. Unii o fac pe ascuns altii aleg sa vorbeasca si sa se descarce.

| CossMii a răspuns (pentru Cosmin1I):

Eu una, aleg sa ma descarc.

| Cosmin1I a răspuns (pentru CossMii):

Ok...noi baietii in majoritatea cazurilor ne ascundem si preferam sa nu aratam ca ne pasa din cauza orgoliului si poate din cauza fricii ca vai ce vor crede altii.Am intalnit si fete care fac la fel din cauza orgoliuluitongue