| anonim_4396 a întrebat:

De ce oameni nu vor sa descopere si calitatile morale multumindu-se cu cele fizice?

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

@seen are dreptate. Prima " impresie " conteaza. Abia apoi, daca ne place persoana, ii putem evalua si calitatile morale happy

Succeshee hee

| seen a răspuns:

Pentru ca primul vede ochiul nu sufletul

Ps " prima impresie conteaza foarte mult " de acea e ochiul cel care ea decizia vreau sa te mai vad sau nu vreau sa te mai vad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima inmpresie conteaza cel mai mult dar sti? depinde ce impresie, o persoana poate sa-si faca o impresie decat despre corp dar nu si de suflet si apoi nu mai intereseaza pe nimeni sa descopere ce e inauntru nu pe
dinafara intelegi? sper ca te-am ajutat.