| cristinutza_5226 a întrebat:

De ce oare iubitul meu(de ap 2 ani) spune ca nu poate sta fara mine dar isi prefera prieteni mai mult? si mai ales mandria lui de,, cocos`` ne face mereu sa ne certam

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da esti sigura ca spune adevarul poate sa obisnuit cu prezenta ta in viata lui ssi ii se pare ciudat ca tu sa nu mai existi in viata lui nu inseamna ca daca iti spune ca nu poate sta fara tine te iubeste enorm aceste cuvinte sunt cu doua taisuri

| MiK3L a răspuns:

Pe tine te iubeste intr-un fel pe ei in alt fel. De exemplu nu poate discuta cu tine ce discuta cu baietii. Despre fotbal, despre jocuri shootere, eventual fete ceea ce pe tine mai mult te-ar plictisi.

| DenyAmphetamine a răspuns:

Poate simte nevoia sa mai stea si cu altcineva.
sau daca este mai rece fata de tine thinking
incearca sa fii vesela.sa fii glumeata.intotdeauna certurile duc la despartire...
Funda:X?