| MetalRocker a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai tare?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi suport parintii cand mananca acel sunet ma scoate din sarite mananca cu gura inchisa dar nu imi place sa ii aud mai bine singur dar trebuie sa ii suport.

| Libelle a răspuns:

Sunt prea multe lucruri care ma enerveaza, dar asta e trebuie sa le suportam nu?
-ma enerveaza cand zic cuiva "ma nu da mesaje azi! ca nu am nervii necesari". Zice "a bine.".Si peste 1 ora primesc:"utilizatorul cu nr 076xxxxxx te roaga sa il contactezi!".Sun:"ce ti-am zis fata eu?" ea:"uitaaaai...scuze"
deci tampesc la fazele asteastraight face

Dar astea trec.Cea mai enervanta si dureroasa senzatie pe care am intalnit-o pana acum e aia de indiferenta/pasivitate/indolenta/nepaare din partea celor din jur.Aia ma scoate din pepeni si zic lucruri pe care le regret.Se intampla deseori sa vorbesti cu cineva, sa-i zici ceva si sa- faca ``ce ai zis? ca nu eram atent/a``.La ce mai ma intreaba ``ce ai?``daca nu e dispusa sa fie atenta persoana aia?

scuze ca am scris ditamailaughing

| AnneMarri a răspuns:

justin bieber (alias (fost) mopul sau beaver)

| IlegalSmile a răspuns:

Atunci cand se ia curentu sau nu merge netu x-( Urasc asta! Da pe tine ce te enerveaza cel mai tare smug?

| Zøєy a răspuns:

Cand cineva imi umbla prin lucruri, mai ales sa nu-mi ceara voie.Si sa-mi zica cineva ce sa fac si cum sa factongue

| lunarwolf a răspuns:

Copiii tampiti, tari in gura care se dau lebada-n lighean, cand nici macar nu stiu sa scrie si sa vorbeasca corect!

Si tipii libidinosi.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Tot ce vad.App., mi-am adus aminte ca am uitat sa ma razbun pe monitoru nou.S-a uitat urat la mine...

| Ramona3766 a răspuns:

Cred că aroganţa mă enervează cel mai tare.

| MetalRocker explică:

Pe mine cel mai tare ma enerveaza justin biberon

| enearaul a răspuns:

1. prostia 2. intrebarile stupide 3. persoanele care se dau lovite (tot eu sunt aia vinovata) 4. aroganta... si multe altele dar prostia cel mai tare pentru e singurul lucru despre care cred ca e infinit laughing