| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe mine nu are curajul nici un baiat sa ma intrebe daca vrem sa fim impreuna, adica am ajuns singura din clasa care nu a avut pana acum iubit. Pana acum mi-a placut de un singur baiat si stiu ca si el m-a placut mult, dar nu m-a intrebat niciodata daca vreau sa stau cu el. Ce sa fac? Cum sa imi gasesc si eu un iubit?

Răspuns Câştigător
| AimeeLov a răspuns:

Nu e capatul lumii ca nu ai avut un iubit. Poate nu este momentul potrivit deocamdata.Crezi ca colegele tale iti sunt cu ceva superioare pentru ca ele au avut? Raspunsul este nu...
Trebuie sa ai incredere in tine si sa astepti momentul potrivit, Nu este cazul sa te grabesti si sa fii cu baiatul nepotrivit pentru ca mai incolo sa regreti.