| shareable a întrebat:

De ce pierdeti atata vreme pe TPU?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fericire.

| antonimilk a răspuns:

Sincer, ca sa nu am regrete.
A fost o perioadă când nu puteam răspunde întrebărilor. Mă judecam.
Simțeam că pot da un sfat, sa ascult persoana aia, dar era degeaba daca nu aveam timp pentru asta.

Țin minte că în 2018 era o fata și cerea un ajutor disperat. Plecase din Romania in Italia și era în pericol de "iubitul" ei.
Mai tarziu avea să afle că el era căsătorit.
Apoi a fost amenințata și a reușit să fugă. Țin minte că ne ținea le curent prin tot mai mai multe răspunsuri la întrebarea ei.
Și nu îmi amintesc prea bine, dar spunea că nu era în România, și acolo s-a tăiat filmul.
Am uitat cuvintele cheie și nu mai găsesc întrebarea.
Cred că nu a mai intrat. Avea peste 2 saptamani de inactivitate. Nici azi nu știu ce s-a întâmplat.

Și încă un lucru mai e trist.
Foarte multi pun întrebări la mișto iar noi pierdem timpul.
Înțeleg că, prin 2010 era la moda sa faci glume nesărate, dar e prea de tot.
Ar trebui sa ne ajutam.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta ma intreb si eu sad

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca avem acel timp happy
Unii sunt pe joculete, altii prin crasme, noi preferam TPU laughing

| darrio2007 a răspuns:

Dar tu?

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru ca avem suficient timp liber de pierdut.

| Adry05 a răspuns:

Mie îmi place să răspund la întrebări și să dau sfaturi, așa că mai intru când am vreun pic de timp de pierdut în casă

| CleanHeart a răspuns:

Ajutam oameni poate
Hihi.

| Andreeush a răspuns:

Cine a spus că ne pierdem timpul?