| RockStar a întrebat:

De ce prietenii lui fostul meu prieten ii baga minciunii ca cica m`au vazut cu unul si prostii delea straight face?
Cum pot sa il fac sa ma creada ca nu este adevarat nimic straight face.
Stiu ca eu sunt una... si ei sunt peste 10 straight face.
Nu am mai fost in centrul si nu am mai iesit afara. deoarece am practica de la 14 - 20 straight face.
Dis-de-dimineata vine fostul prieten la mine la caffea si mergem impreuna in zona aceea unde am eu practica straight face.
Cand sa mai am timp sa ies afara? Cand ies de la practica ma duc acasa si intru pe mess oh go on.
Oricum nu am voie sa ies afara ca parintii mei ma lasa maxim pana la 20 straight face.
De ce nu ma suporta prietenii lui? De ce spun atatea tampenii straight face? Care nu is adevarate decat ca eu sa sufar ca o proasta oh go on.
Si cand eram cu el bagau minciunii si nu suportam. Imi spunea fostul prieten ce au spus si ma apucam de plans deoarece nu era adevarat nimic crying.
Si in primul rand nu ii cunosteam inainte straight face. Mereu ma intreb ce le-am facut straight face, cu ce le-am gresit? straight face
Sau le este frica ca fostul prieten sa nu ii intoarca spatele si sa stea numai cu mine? Oricum nu pot sa ii interzic sa numai iasa cu prietenii si sa stea legat de mine.
nu ar fi corect straight face. Totusi ma doare atat de tare ca ii spun atatea minciunii cryingcryingcrying sincer inca tin la el cryingcryingcrying.
Ce sa fac :-

1 răspuns:
| Dany3l16 a răspuns:

Poi ori vr sa va despartiti si sau vorbit ei ori zi asa: daca nu ma crezi ramai cu prieteni tai nu ma int daca stiu ca nu e adevarat nimic.