| RockStar a întrebat:

De ce prietenii lui spun atatea minciunii. ca cica m`au vazut cu unu de mana straight face. nu e adevarat nimic crying. sincer nu au nici o dovada oh go on.
daca aveau spuneam si eu si daca era adevarat ii spuneam. da ma eram cu altul de mana crying. de ce vor sa ma faca sufar atata crying? cryingcrying il iubesc numai pe el oh go on

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Hmm
invidia,rautaciosi
asa e lumea din ziua de azi am vazut si eu
parca asa se hranesc cand isi bat joc de alti
nu-i baga in seama
cu cat ii bagi mai mult in seama cu atat mai mult ii satisfaci
si vor continua
deci fata ca nu-i auzi
si aia nu-i mai poti numi prieteniwinking

| Rawr_2309 a răspuns:

Hee.
Am patit sa fel.
Invidie, gelizie, tampenie happy
Tu poti sa ii spui prietenului tau in urmatorul fel : `` Asa ma crezi pe mine, care mereu te-am iubit? Nu sunt genul ala de fata. Eu pe tine te vreau. Intelege ``
Si prietenirol lui `` Dc. nu va convine ca sunt cu? Eu chiar il iubesc nu ii vreau raul. Vreau sa ma inteleg cu voi. Va rog mult sa nu mai invetatii aberatii. Cred ca toti ii vrem bine lui... ``
Eu crd ca fac asa pentru.
-> El nu mai sta asa mult cu ei, sta cu tine
-> Te plac cei din gasca lui si sunt gelosi
-> Sau n`au ce face happy

Baftaaa!

| NimenixD a răspuns:

Pune-i pe prietenii lui să spună cu cine erai tu de mână. Şi să îl aducă în faţa ta. Bineînţeles că dacă nu e adevărat ceea ce spun ei, nu te va deranja. Iar prietenul tău va vedea că nu i-ai greşit cu nimic. El probabil că nu ştie ce să creadă. Pentru că. sunt prietenii lui pe care îi cunoaşte de înainte să te cunoască pe tine, nu? E oarecum normal să îi creadă pe ei. dar dacă te iubeşte o să treacă peste asta. :*