| frumushika09 a întrebat:

De ce s-au schimbat unii baieti? Asteapta sa fie fugariti de fete, sa faca fetele primul pas. Eu cel putin doar baieti dinastia vad peste tot...se intoarce lumea cu sus-ul in jos?

Răspuns Câştigător
| LastWord a răspuns:

Baietii devin din ce in ce mai timizi si mai lasi, asta se intampla oh go on

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Normal este ca baiatul sa faca primul pas.
Poate ca unii sunt prea orgoliosi.
Crede-ma ca am multi baieti in clasa si am auzit multe parerilaughing. le cam place sa vada cum fetele alearga dupa ei.

| RoxyVoica a răspuns:

Buna! Intr-adevar, vremurile s-au schimbat, lumea s-a schimbat! Dar mereu am crezut(si am dreptate) ca inca mai exista speranta! Daca vei cauta un baiat adevarat, care sa faca totul "ca la carte" vei gasi.Succes!

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Pai de ce sa facem noi mereu primul pas? eu de exemplu, primele 2-3 dati cand ma intalnesc cu o fata sunt timid, pana imi dau drumu la gura si incep sa vorbesc(poate este si orgoliul). dar de ce mereu sa fim noi primii!? si de ce sa alergam numai noi dupa voi!? nu e vorba de sex dar chestia asta se aplica in mai multe feluri! citez" suntem mamifere si ne place sexul in mod egal" teo cafe deko ...omul acela are foarte mare dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din intamplarile mele : Baietii sunt timizi. Mi-a placut de 1 baiat timp de 3 luni, vorbeam cu el [ era mai mare ca mine cu 1 an / 2 ], imi era un foarte bun prieten. Si nu mai suportam, il placeam din ce in ce mai mult si m-am scapat la un coleg de-al lui care imi tot zicea ca si acel baiat ma place [ nu credeam nimic ]. Pana la urma colegul a avut dreptate si. Am fost impreuna. El ma placea tot de cand il placeam si eu. Dar s-a dovedit ca acel baiat nu prea stia sa se comporte cu o fata [ daca ii e iubita ]. Si m-am despartit de el [ fiindca nu mai simteam nimic ]... Unii baieti nu sunt timizi, dar aceia ma enerveaza la culme. Mai bine putin in banca lui decat " golanasii " de pe strazi. Dar cu intamplarea aia am spus : Nu voi mai place niciun baiat de tipul aceluia, devine enervant. Alege-ti un baiat pe care sa il cunosti foarte bine, sa iesiti impreuna afara. Atunci ai sa vezi ca o sa scape de timiditate. Si incearca sa te bagi usor in viata lui personala sa vezi pe cine place... Dar fiti prieteni mai buni afara. Nu vorbiti aproape numai pe mess [ cum am facut eu ] pentru. ca una e cand il vezi cand vorbiti " face to face ", parca isi arata si sentimentele. Si nu, nu face tu primul pas, lasa-l pe el. Sau amandoi