| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este mai mult pentru baieti: Ce fel de fete va plac, care fac ele primul pas sa cele care asteapta ca partenerul sa il faca?

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Sincer nu ma astept de la fete sa faca primul pas..si in majoritatea cazurilor chiar nu il fac(dar nu e chiar super simplu sa stii ce inseamna in capul cuiva 'primul pas') insa cele care se prefac a fi "greu de cucerit" sunt in general ipocrite asta daca nu stiu sa isi dozeze acel "mister nepatrunzator"..pentru ca sa fiu sincer e destul de simplu sa iti dai seama ca baiat daca ai vreo sansa, daca ea e interesata de tine si nu de altii.iar acel "joc" il fac de multe ori doar sa isi creasca stima de sine, astept sa arunce in mine cu pietre cele care spun ca mint laughing

1 răspuns:
| Codre a răspuns:

Ambele dar cele care fac primul pas e mai tendant:d, deoarece noua baietilor ne place sa fim servitibig grin decat sa muncimsmug tongue, nu`i corectbig grin?
Funda whistling!