| blairelovesmusic a întrebat:

De ce se holbeaza lumea la mine cand merg pe strada? Mi se intampla asta de multi ani de zile.

Răspuns Câştigător
| AmandinaDragan a răspuns:

Te admira.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E discutabil si subiectiv daca se holbeaza sau nu. Citeste despre the spotlight effect (Efectul reflectoarelor este fenomenul psihologic prin care oamenii tind să creadă că sunt observați mai mult decât sunt în realitate. Fiindcă cineva se află în mod constant în centrul propriei lumi, o evaluare precisă a cât de mult este observat de ceilalți este neobișnuită.).

| sammie a răspuns:

Și mie mi se întâmplă la fel. Te admiră.winking

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sunt mai multe posibilități, ori totul este în capul tău, ori poate ai un stil diferit și atunci ești genul de persoana care iese în evidenta, deci atragi privirile altora.