| ChocolateDroid a întrebat:

Am o problema.
Atunci cand merg pe strada toata lumea se holbeaza la mine si nu stiu de ce. Ma tot opresc din 5 in 5 minute sa ma uit daca nu am ceva pe fata dar nu am nimic. Multe persoane mi-au spus ca sunt frumoasa dar nu inteleg de ce se uita chiar toti oamenii pe strada la mine. E adevarat ca de fiecare data ma aranjez inainte sa plec undeva, dar m-am saturat ca toti sa se uite asa la mine, chiar si copiii mai mici, si oamenii in varsta. De ce? sad
Fundita :*

( Scuzati-ma ca am pus intrebarea la aceasta categorie)

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate esti prea frumoasa de se uita la tine ori te imbraci intr-un fel in care lumea nu te vede bine ia imbracate normal ca o fata decenta si nu te machia parul da sa ti-l faci vezi daca se mai uita asa lumea

| RXN a răspuns:

Probabil suferi de bagare in seama.happy

| baru a răspuns:

Sall. O poza sau doua, si se rezolva. Fi sigura ca-ti voi spune realitatea. Asa pe nevazute------. Pa

| Crisu_7532 a răspuns:

Fata draga, si mie mi s-a spus ca sunt frumusica si pot sa demonstrez cu poze. am in profil link catre profilul de facebook. si totusi, nu patesc ca tine, sa se holbeze toata lumea la mine.
este evident ca incerci sa iesi in evidenta si sa te bagi in seama dar iti sugerez sa lasi deoparte atitudinea asta pentru ca o sa fii luata la misto de toti. uite si tu cum au reactionat ceilalti aici, pe pagina asta, la intrebarea ta. si asa o sa reactioneze toata lumea. toti vor zice "uite si la proasta asta, ce mare frumusete se crede". si presupun ca nu asta vrei sa obtii.
asa ca putina modestie nu strica. plus ca te invit sa-mi arati niste poze cu tine ca sa nu mai fie nici un dubiu.

| Crisstina a răspuns:

Pute a "frmuusete" aici! laughing) si a modestie. Si dupa mine se uita lumea pentru ca am parul exagerat de cret, dar nu ma laud! laughing

| andreea_9470 a răspuns:

Stiu cum te simti ca mie mi se intampla cam la fel. sincer a devenit putin deranjant. nu stiu ce ai putea sa faci, cu timpul o sa te obisnuiesti. tu du-te inainte, de parca nici nu i-ai vedea, nu i-ai auzihappy

| Pedala a răspuns:

Pentru ca esti penibila.

| Ofiintă a răspuns:

Da-ne o poza sa vad cat de frumoasa esti

| lOllipOp a răspuns:

Imi miroase a lauda pe aicilaughing

stii cumva de unde?thinking

Andreea dupa ce am vazut hi5 nu esti nici so vedeta dar nici so urata, cam intre, sunt o multime de fete frumoase si nu le vad laudandu-se. dar stii cum e, ala care nare se laudawinking

nu te mai crede frumusetea intruchipata ca nu ai dcwinking. si mai imbracate cand faci vreo poza ca din ce am vazut p hi5 doar 2 balcoane la vederethinking ele sunt creierul tau?batting eyelashes

papawinking

| pwp a răspuns:

Poate te imbraci prea sexi!

| mario a răspuns:

Pai acum depinde. ori esti prea frumoasa, ori esti prea urata si se sperie de tine,, pune si tu o poza cu fata ta la profil sa te vedem si noiwinking

| gabrielgypps a răspuns:

Andrea are dreptate, si e chiar draguta, ia aruncati o privire aici.
http://andreaandy.hi5.com/......otoUser.do

| whatever_3916 a răspuns:

Ce modesta estiwinking daca nu vrei sa se mai uite lumea la tine, iesi nemachiata din casa happy pariez ca nu o sa mai atragi atentia nimanui happy

| anss23 a răspuns:

Nu cred eu ca se uita chiar TOATA LUMEA la tine. Ce, tu de exemplu cand stai in statia de metrou si trece un om prin fata ta nu te uiti la el de obicei? Asa cum tie ti se pare normal, tuturor li se pare normala chestia asta.Si eu de exemplu cand sunt in metrou ma uit la toata lumea de jos pana sus, asa sunt eu, ii analizez pe toti.laughing

| lăngătinemereu a răspuns (pentru anss23):

Da sin eu fac exact la tine

| ChocolateDroid explică:

In primul rand laughing nu sunt narcisista si nu ma cred frumoasa : eu v-am povestit doar ce problema am. TPU a devenit un site de ****! mai pe romaneste... Toata lumea vorbeste urat si numai isi bat joc de problemele altora.
@Lina. de unde stii ca am fruntea mare? laughing nici nu ai vazut vreo poza cu mine.

Hai sa incetam. Sunteti foarte rai. Daca nu va convine intrebarea mea, mai bine nu raspundeti.
@ionikaa esti chiar nesimtita! care e problema ta?

V-am spus doar ca lumea se holbeaza la mine. Nu sunt nu stiu ce frumusete dar nici urata nu pot sa spun ca sunt. De ce m-au mintit atunci persoanele acelea spunandu-mi ca sunt frumoasa?

Hai mai lasati-ma oh go on laughing

| ChocolateDroid explică:

@gabrielgypps De ce ii faci reclama acelei fete? laughing Da, e draguta dar se pare ca lumea a inteles ca sunt eu.

| OFM a răspuns:

Esti frumoasa si de aia

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Bai nu esti mare frumusete dar nici urata nu esti...adevaru e ca ai fruntea mare...adikasa mi se pare mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o cocalara! urita cu spume care te crezi vedeta.
Se uita lumea la tine? dar nu spui ca-si fac si cruce si-isi scuipa-n sin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao Delia. Nu te lua dupa gurile dispretuitoare ale romanilor.Este ceva caracteristic natiei.Esti frumoasa, daca tu esti in poza cu catelul in brate.Este normal sa ne uitam pe strada unii la altii, si nu trebuie sa o iei ca o amenintare.Iti recomand sa citesti carti de dezvoltare personala care te vor ajuta in cresterea stimei de sine.Sa fii iubita! happy

| AGGA a răspuns:

Hai ca am ras bine pe ziua de azirolling on the floor

| ionikaa a răspuns:

Hai mai du-te tu.Nu se mai poate iesi din casa de atata frumusete, ori esti prea urata si suferi de bagare in seama ori esti o copila care i-a zis un baiat ca e frumoasa si de acum toata lumea se uita la tine...hai sa fim realisti.laughing)))

| ionikaa a răspuns:

Ei tu ce era sa fie nu se mai poate merge pe strada de atata frumusetelaughing. Ori esti prea urata si suferi de bagare in seama ori esti vreo copila care i-a zis un baiat ca e frumoasa se de atunci lumea e a ei.hai sa fim realisti laughinglaughinglaughing ma faci sa rad pe bune

| textdriver a răspuns:

Ca esti frumoasa asa suntem noi baieti ne uitan dupa cele fainehee hee