| FytzZa a întrebat:

De ce toata lumea crede ca e perfecta? ...chiar si in momentele cand arata penibil?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Pentru că fiecare crede că are un caracter bine definit.Cei mai mulți dintre noi nu sunt conștienți de defecte, sau nu le dau prea mare atenție... sau chiar le ascund punându-și în valoare calitățile.
Asta-i face să se considere perfecți.
Baftă!

| FytzZa explică (pentru Musique):

O sa tin minte!winking

| Musique a răspuns (pentru FytzZa):

Generalizam.Probabil nu e valabil pentru toată lumea.
Zi faină!

8 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Pentru ca e mai dificil sa iti vezi tie defectelehappy

| Bøøgey a răspuns:

Cum ai ajuns tu la concluzia asta?

| FytzZa explică (pentru Bøøgey):

Nu ma intreba! laughing

| Peaches a răspuns:

Pai, nu toata lumea crede ca e perfecta. Sunt destule persoane care arata foarte bine dar ele nu sunt multumite pentru ca li se pare ca arata penibil. Pentru ca asa e lumea, pestrita, sunt si persoane care, chiar si atunci cand arata penibil ele cred ca arata perfect.Desigur, e vorba de increderea in sine si de bunul simt al fiecaruia.
~Roxetta

| RexCuParuCret a răspuns:

Pentru ca suntem prea mandri cu toate ca nu avem nici macar un motiv de mandrie.

| CryForYourLove a răspuns:

Buna intrebare.thinking