| Nicole_Denisa_1999 a întrebat:

De ce toata lumea se imbata de la18ani?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Cunosc cazuri in care se imbata copii de 15-16 ani, care ''toata lumea''? Se imbata pentru ca habar n-au sa bea cu masura, combina multe si apoi ii ia ameteala, multi fac din teribilism, cica/

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Curiozitatea troneaza la loc de cinste!
Asa cum si fetitele vor sa aiba iubiti la 11 ani.
Dar asta nu inseamna ca toata lumea trebuie bagata in aceeasi oala.
O zi buna happy

| whatevernvm a răspuns:

Asa e legea, ce sa faci...

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

In SUA pe la 21 de ani ''ai voie'' sa bei, daca traiai acolo, cred ca te luptai cot la cot cu legea rolling on the floor))

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Esti obligat sa bei de la 18 ani baai

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

In Romania bei cand vrei tu, nu vine garda sa te aresteze daca bei si tu cu prietenii prin curte sau pe unde petreci tu/

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Daca la 18 ani NU bei ajungi in puscarie. Nu esti la zi cu legea, of

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Ce sa fac, daca nu m-a pasionat legislatia. Bwuahahahah

| darrio2007 a răspuns:

Care toata lumea? Unii se imbata cu mult inainte de 18 ani.In ambele cazuri asta inseamna prostie si lipsa masurii.

| William a răspuns:

Nu stiu, eu am inceput sa beau de la 13 ani.

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i musai.
Atunci se considera ca esti adult si teoretic faci ce vrei.

| OldSoul a răspuns:

Toate la timpul lor, iar pentru bautura cam atunci e timpul ei, pe la 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toată lumea face asta.
Unii se cred grozavi, alții nu mai știu să se oprească, se mai dau în spectacol etc.
Sunt destui care beau și înainte de 18 ani, ca să știi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai conteaza ce face fiecare de la 18 ani? Sau inainte sau dupa? E treaba lor, daca se bat intre ei, sa se bata, cui ii pasa?

Răspuns utilizator avertizat