| Criss_2263 a întrebat:

De ce toti baieti stau cu anumite fete pentru ca sunt frumoase si nu pentru suflet? da mai bine sa iesi in public cu o fata frumoasa dar "protutza" si enervata? decat sa iesi cu o fata mai plinuta sau mai uratica dar desteapa si mai sufletita? ce va faceti voi baieti daca vor disparea fetele frumoase si vor ramane cele mai "uratele"?
asta e o intrebare pusa asa in generalbig grinbig grin
:*

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Frumusetea nu tine nici de cald nici de foame.....asa ca mai bine iti gasesti sufletul pereche cu care sa imparti si bune si rele decat sa ai un top model ....si cand deschide gura intri in pamant de rusine!

22 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Imi permit sa raspund in numele baietilor.
Pentru ca trupul te face sa ejaculezi.nu sufletulwinking. faza cu desteapta si sufletista, merg cand te hotarasti sa termini cu burlacia.

| Flav a răspuns:

Intotdeauna am fost pentru. fetele destepte sau sufletiste. Cele frumusele, adica sexi si bunute sunt pentru. aventuri. Tu vrei aventuri sau relatie serioasa?winking

| Vizitiul a răspuns:

Cel mai probabil o sa vizitez un SexShop.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Întotdeauna e necesar sa ai încredere-n tine, s-a sperica va veni o zi în care cineva te va cunoaste, îti va vedea calitatile tale si se va îndragosti. Da!, frumusetea-i trecatoare, nu dispera toate la timpul lor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gusturile nu se discuta...
Fiecare alege ce crede ca i se potriveste, nu toate fetele frumoase sunt proaste si deasemeni nu toate fetele urate sunt destepte.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu sunt de acord cu ce afirmi tu mai sus, nu exista doua tipuri de fete: frumoase=proaste si urate=destepte. Exista patru: cele de mai inainte si cele frumoase=destepte si urate=sproaste. Tu poate te simti complexata si ai aceasta "invidie". Eu nu ma consider nici prea frumoasa si nici prea desteaapta dar nici urata si nici proasta, daca ai inteles ce am vrut sa zic. Iti sidau un exemplu concret, eu si partenerul meu. ok, amandoi suntem frumusei(fara sa exagerez), cand ne -am cunoscut eu-ospatarita(in alta tara), el -om de afaceri. Asta nu inseamna ca eu nu stiu sa fac mancare, sa spal, sa calc, sa tin contabilitata banilor, sa fac facturi etc, el se mandreste cand iese cu mine la o cina de afaceri, pe langa faptul ca sunt frumoasa, eleganta etc sunt si isteata, adica stiu sa tin o discutie cu persoanele respective. Si totusi tine cont ca vorbesc destul de bine chiar daca sunt obligata sa vorbesc in alta limba decat intr-a mea.

| sorin a răspuns:

Pentru imagine cred.

| Moneyandfame a răspuns:

Nu o sa iei de nevasta una cunoscuta in cluburi, dar pana la casatorie e drum lung si trebuie sa faci rodaj.

| el3ctronizenT a răspuns:

Pt k sunt superficiali. unii

| adi a răspuns:

Nu toti baietii le prefera pe cele frumoase si cu mental 0winking

| scootsie a răspuns:

Daca as fi baiat, as incerca sa cunosc bine fata inainte de a iesi cu ea in societate.Fiecare fata are frumusetea ei, dar cea interioara este mai pretioasa decat la exterior. Fii convinsa ca un baiat de calitate, va cauta calitate, nu ambalaj...

| pisoias a răspuns:

Baietii in general admira "ambalajul"si nu continutul.

| KaTaLyN a răspuns:

Uof criss... tu pari o fata frumusica si sufletista poti sa`mi lasi pm cu id`ul tau sa vedem din ce cauza alegem prima varianta? Poi pentru nu mergem cu iubitele noastre la concurs de cultura generala straight face stai tu linistita ca are cine sa stea si cu cele plinutze, uratzele, destepte si sufletiste happy app unde ai vazut fata plinutza, uratzic si desteapta straight facestraight face? asta nu inseamna k stau cu una care e retarda dar frumoasa si care arata bine la corp :-s poate cel mult O aventura, O singura data.Pana acum am avut grija sa`mi aleg iubite frumoase si cu putina inteligenta... unele chiar au fost peste asteptarile mele si ma bucurat foarte tare astahappy Deci baieti nu va multumiti cu putin pentru ca exista si fete frum si desptepte, cum exista si viata dp moarte laughing)

| alin88 a răspuns:

Nu, nu "toti baietii" stau cu ele ca sunt frumoase si doar atat. Repet pentru a "n" - a oara: invatati sa nu mai bagati in aceeasi oala toata populatia sexului masculin.

| tinichea a răspuns:

Tu in poza nu esti plinuta... inseamna ca nu esti tu... eu ies cu cele mai faine fete ne pli nu te si pe bani bu ni... ma m indragostit de o poza de tine nu cred...

| Criss_2263 explică:

Stefan daca tu consider ca eu sunt urata nu ai decat uitate la poza si iti faci singur impresia tongue
Multumesc pentru raspunsuri:*:X

| Criss_2263 explică:

Lolita daca nu ai inteles intrebarea problema ta nu sunt colpexata pentru ca nu ma cred urata si nici proasta ok!? nu trebuie sa imi dai de inteles ca sunt asa! ok!? m-a facut mama blonda dar nu sun cum zici tu! si nici nu ma roade invidia! si nu m-am referit la tine si iubitul! tau ce parte nu ai inteles din **ASTA E O INTREBARE PUSA ASA IN GENERAL***! CITESTEMAI ATENTA SI DUPAIA RASPUNE:p!

cat despre intrebarea ta FLAV: eu nu vreau nici aventura dar nici relatietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-nseli. E drept ca prima data te atrage un chip frumos. Dar cind te hotarasti sa-ti faci o prietena, incerci sa stai mai mult cu ea, sa o cunosti si ajungi sa descoperi alte calitati, care nu sint perene ca frumusetea. Deci nu se pune problema asa, pina la urma fiecare isi gaseste partenera potrivita si vice versa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baietii vor fi nivoiti sa acepte ceea ce li se da, da nu la ceea ce viseaza, caci doar alaturi de fetitze plinute si uritele te simti putin mai vesel, doar ele iti pot da anumite sfaturi si te pot inkalzi cu vorbe dulci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ai dreptate.In primul rand nu toate fetele frumoase sunt proaste, e adevarat ca unele fete frumoase se intereseaza doar de cum arat si mai mutin de interor dar asta nu e o regula asa cum ai zis tu,, in general,,. Si majoritate baietilor pe care ii cunosc nu ar sta cu o,, fata frumoasa dat proasta,, prosbabil ca in cercul tau de prieteni ai baieti mai superficiali, la urmatoare intrebare DA e logic ca,, da mai bine,, totde imagine vorbind ca doar prieteni baiatului care este cu fata acea nu o s. o intrebe chesti filozofice. Si la ultima intrebare mai usuor cu invidia cum am mai zis nu toate fetele frumoase sunt si proaste si nu au cum sa dispare toate fetele frumoase si sa ramana doar cele urate si baieti sa nu aiba de ales si sa stea cu ele. Asa ca nu mai visa ca asta nu o sa se intample si mai bine vezi cum te infrumusetezi si tu ca sa nu mai fi asa invidioasa si daca ai o personalitatea frumoasa invata sa ti. o pui in valaore si baieti o sa te placa pentru asta

| tzytzy a răspuns:

Doar aia fitosi si smecheri stau cu fete din alea crede-ma ca stiu cum iilaughing

Dar is uni ce nu stau...

| bybmada a răspuns:

Baietii in general vor sa aiba cu ce sa se laude de aceea le alege doar pe cele frumoase....pentru a se simnti bine cu ea pe strada si poate chiar pentru asi face prieteni gelosi.Nu toti baieti sunt asa mai exista si excepti dar mai mult de 5% nu cred.