| luluta a întrebat:

De ce toti mai multi adolescenti uita ce sunt adica copii? Vorbesc de copii de 10-15 ani , care au toate fitele si alte actiuni pe langa cele care le-am avut noi . Sa fie din cauza ca nu primesc o educatie pe masura si prea multa libertate ? M-am speriat sincer cand am vazut intrebarile de la categoria"dragoste" . Cand eu eram copila nu se putea asa ceva si cred ca multi alti . voi ce credeti copiii din ziua de azi se aseamana mai mult cu adolescenti de 20 de ani de prin `89 prin ceea ce fac si ce vor sa faca . Dau "funda" pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Cea ce vezi tu,este noua generatie! In primul rand au prea multa libertate, iar internetul le ofera toate informatile de care au nevoie! Cea ce vezi la categoria "dragoste si sex" nu e ceva anormal pentru timpurile noastre, fetelor nici nu le da bine mararu la pasarica si ele isi pierd virginitatea la 14-15 mandrindu-se cu asta!

5 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Dap cam asa este.majoritatea copiilor de 10-14 ani isi incep deja viata sexuala si chestii din astea, dar sa stii ca uni nu au toate caracteristicile unui om de 20 de ani de prin '89.uni sunt doar la fel de maturi. nu toti copiii sunt asa.p.s.:am 14 ani

| spiniii a răspuns:

Deci.eu cred ca si-au luat lumea-n cap.se "conformeaza" si ei la vremurile de acum,gen daca esti: obraznic,bei, fumezi si te imbraci cat mai "cool" esti "in the band" daca nu"bye bye", si eu am tot 15 ani,e normal la varsta mea sa imi place de cineva,dar nu expun acest lucru,incerc sa fiu cat mai decenta si sa-mi traiesc copilaria, nu stiu cum erau adolescentii in anii '89, dar din cele povestite de parintii,bunicii si prietenii mei, lumea nu era asa"nebuna" din poate punctele de vedere, adica.pana si adultii au innebunit, dar copii.oh go on.eu una ma consider destul de modesta, nu prea-mi place sa ma dau in spectacol cum fac colegii sau prietenii mei, asa deci...din punctul meu de vedere prin '80 exista modestie, respect si cei 7 ani de acasa, iar acum.oh go on.nu prea.

| LiaPaula10 a răspuns:

Vaco! Cine pune astfel de intrebari pe acest site! Esti chiar dusa cu pluta sau doar te prefaci?

| luluta explică (pentru LiaPaula10):

Respecta o limita de bun simt copilo! Nu ai varsta mea sa jignesti am o varsta! Se pare xca si tu esti una dintre "fitoasele" de pe acest site, care-si pierde virginitatea cu diferite obiecte si dupa intreaba daca ramane insarcinata, vezi-ti de treaba ta copilo. pana sa-mi reprosezi tu mie ceva treci prin liceu si facultate si atunci te ascult!

| LiaPaula10 a răspuns:

Da... Da. ce sa zic! da tu cand ai scris tot felul de porostii la o intrebare?