| croissant a întrebat:

De ce trebuie sa platesc comision la un card nealimentat si nefolosit de ceva timp?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca este pana la urma... un bun si un serviciu oferit de banca, care iti face intr-o oarecare masura, viata mai usoara.

Pe langa alte lucruri administrative care tin se bani, intr-o alta ordine de idei printre altele, de unde sa obtina si ei bani? happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sant serviciile solicitate cand a fost deschis contul bancar, nu ai fost atenta la litera mica, slab informata. Mergi la banca sa modifici clauza. Unele accepta gratuitate daca domiciliezi salariul in contul bancar, sau daca castigi o suma fixa impusa de ei. Varianta pentru elevi nu e de tine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai vrea ca banca sa iti ofere servicii gratis?

| StefanChriss a răspuns:

Platesti un comision pentru ca acel cont este administrat de catre banca, indiferent daca tu il folosesti sau nu. Practic banca presteaza un serviciu de care tu te folosesti teoretic, chiar daca tu alegi sa nu o faci practic.

| Tokyo44 a răspuns:

Libra Bank nu are comisioane lunare