| picior2012 a întrebat:

Daca nu pot plati la timp ratele Efg retail services imi va aplica comision lunar? Cat este acest comision? Eu am retras de pe card 100 lei si am cumparat un calculator in rate, si trebuie sa platesc 65 lei, acum mi-a venit sa platesc 200 leiwinking daca eu platesc doar 50 lei imi va pune dobanda, nu? cat?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi sună la ei, de unde să știm noi?
Nici n-am auzit de EFG retail ăștia, și vorba aia, mă joc des de-a băncile și de-a creditele.

2 răspunsuri:
| Deeen a răspuns:

Păi scrie pe factură câtă dobândă lunară ți se va aplica dacă întârzii cu ratele happy