| Demeister a întrebat:

De ce unele fete (inclusiv cele slabe) au sâni uriași naturali?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In majoritatea cazurilor dimensiunile tuturor organelor din care este format/compus intregul organism al corpului uman este mostenit pe cale genetica de la parinti. Asa se intampla aproape in toate cazurile si in privinta sanilor. Impresia de marimi exagerate ale sanilor in comparatie cu restul corpului este amplificata in cazul fetelor cu o constitutie slaba/longilina.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate este o moștenire genetică, hormonală, etc.
Pa, pa.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu intri doar in luna mai a anului? Ce faci acum, mai intri la anul? laughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bună.
Și tu... din lipsă de activitate!
Pa, pa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa a lasat natura.

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde de genele lor. Sunt atatea fete care la 15 16 ani au sanii mai mari ca multe la 20 20+

| alexandrualind a răspuns:

Asa le cresc lor.

| justadream94 a răspuns:

E ceva genetic desi sanii sunt influentati si de modul de viata, alimentatie, sport si chiar stimulari hormonale

| Ađrian90 a răspuns:

Aşa le-a dat dumnezeu rolling on the floor Unele au sânii mici, altele mari, altele moderate. Daaaar, dacă ştii cum să-i porţi, fiecare dintre ei sunt sexy!