| Alien a întrebat:

Se spune ca fetele sunt materialiste. Tu ce crezi?

Răspuns Câştigător
| BloodxD a răspuns:

Eu cred ca asa ewinking...pana si pe mine ma atrag banii mai mult decat dragostea si nu mie teama sa recunosc

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu cred ca unele fete sunt materialiste

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu cred că e o generalizare incorectă. Atât fetele, cât şi băieţii sunt la fel de materialişti, ca majoritatea lumii de fapt, doar că la băieţi nu este aşa de evident...

| Ros3Blu3 a răspuns:

Nu toatehappy dar st extrem de multehappy dar si baietii sunt happy

| Yana a răspuns:

Cred ca nu numai fetele sunt materialiste. Exista si baieti materialisti, stai fara grija. Pana la urma, chestia asta e un cliseu. Nu trebuie sa judecam toate fetele pentru ca una e materialista, desi in ziua de azi poate e invers: toate minus 1 materialiste laughing

[Yana]

| ClaraZ a răspuns:

Sunt fata si eu nu sunt materialista.Toate persoanele sunt diferite.Probabil exista si fete materialiste.Eu pot sa spun ca am fost cu un baiat sarac si m-am simtit foarte bine cu el.De ce sa cauti un baiat cu bani care iti poate oferi doar banii?

| T30D0RA a răspuns:

Da, unele fete chiar sunt, dar si cunosc.
Eu nu sunt materialista. Nu ma intereseaza cati bani are prietenul sau ce masina are.

| bOse a răspuns:

Eu cred ca da, in procent de 85 %.

| Face2face a răspuns:

Ca unele chiar sunt materialiste fitoase si mironosite. Dar nu neaparat toate fetele sunt asa. Unele chiar exagereaza unele nu, iar unele cred ca nu pot fi deloc (dar nu cred ca s unt prea multe fete asa). Sincer pana si eu uneori sunt materialista. Pup

| NeverTheLess a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte.
Unele fete sunt, altele nu sunt. Probabil ca de vina e si mediul in care au crescut ( parintii au avut mai multe sau mai putine posibilitati ).

Dar fii sigur ca o fata materialista nu te iubeste cu adevarat happy

| ioana_1029 a răspuns:

Daca sunt fata, pot sa raspund? laughing
Nu vreau sa generalizez, asa ca voi vorbi in numele meu. Eu nu sunt materialista, nu mi-a pasat niciodata cati bani are un baiat/prieten/amic, ce telefon are, cum este imbracat. Si nici nu stau cu cineva doar pentru ca mi se fac cadouri. Bineinteles, exista si asemenea fete, insa acelea sunt fetele usoare, care sunt bune numa de o aventura, nimic mai mult. Nu cred ca trebuie sa generalizezi, fiindca mai exista si exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca fetele materialiste sunt de 2 feluri :1- fetele care isi cumpara foarte multe lucruri(majoritatea inutile) si 2- CURVELE care stau cu baieti doar ca sa le faca toate poftele fara macara sa le pese de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa o zicem mai frumosbatting eyelashes fetele sunt atrase de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt.
Mai mult de o jumatate sunt materialiste.