| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

De ce au ajuns fetele sa fie mai rele ca si baietii. Is bataioase, comenteaza.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu toate sunt rele, unele sunt si mereu au fost unele mai diferite decat alte fete, unele mostenesc genetic o personlitate masculina sau devin asa din cauza unor probleme in familie, personale, emotionale, feminismul etc

| Drimmero a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care baietii au ajuns sa se feminizeze,, e vreo rocada ceva?

| T0T a răspuns:

Răspunsul nu ar fi că își permit cum a zis altcineva ci că le permit băieții care au ajuns niște fetițe. Eu unul nu aș tolera pe una ce comentează dar mulți sunt niște dobitoci care din 3 vorbe sunt cu limba afară după ele. La cât de mult sunt pupate în c.ur îți dai seama că e și normal.

| LoveSleep a răspuns:

Știu.
A dracu, au început să aibă și păreri! straight face

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca mare parte din baieti sunt la randul lor fetite.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pana acum comunismul abia si-a facut incalzirea. Urmeaza opera propriuzisa.
http://www.activenews.ro/......ros-141092

| Mayar a răspuns:

? La ce fete te referi? Acelea de generala si liceu, sau cele care au 20+ de ani?

| deeeaqq a răspuns:

Pentru că ne permitem.

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Ți-am spus în majoritatea cazurilor, eu una nu-mi pierd timpul să vă comentez vouă.

| 333333333 a răspuns (pentru deeeaqq):

Da ci nu face un ruman cioban de la sat, daca-l lasi. Vorbeste din expirienta lui vasta

| deeeaqq a răspuns (pentru 333333333):

Binie k me-ai zis, o să țin minte tătă veața asta.

| ShaOfHatred a răspuns:

"Modelul nou de băiat pare fată, modelul nou de fată s-ar putea să-l bată"

Răspuns utilizator avertizat
| ShaOfHatred a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Fetele scuipa in vremea asta mai ceva ca un fumator inrait. Trei cuvinte+flegma= bad girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate din cauza baietilor care le provoaca, alt motiv nu vad.

| Kogaion a răspuns:

Pai cand isi iau la m... de la cativa tigani care se dau smecheri si stau toata ziua cu p... in bot, e logic ca li se duce feminitatea, este un lucru cert, eu nu am vazut o fata care sa fie cu picioarele pe pamant sa se comporte asa.

Răspuns utilizator avertizat
| CryLulu a răspuns:

De cand băieții poartă pantaloni stranși pe fund, cercei și tricouri decoltate. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru CryLulu):

Pune 'baietii' in ghilimele,, nu merita sa poarte denumirea asta!