| Georgiana95 a întrebat:

De ce unii oameni cand li se pune o intrebare se abat de la subiect si fac remarci rautacioase?(nu ma refer la scris). De exemplu la o intrebare despre vedete sau de exemplu despre Justin Bieber, Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus(vedetele disney). Daca nu stiu sau daca nu le place vedeta respectiva sa nu raspunda ...de ce trebuie ca acei oameni sa fie rai?sad

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că-s mult prea multe întrebări despre nişte persoane mult prea neînsemnate pentru viaţa reală.
Şi, în plus, noi cei trecuţi de 14 ani, considerăm că oricum nu aveţi ce învăţa bun de la aceştia de mai sus.
Dacă aţi pune întrebări despre vedete în adevăratul sens al cuvântului, chiar dacă nu mi-ar plăcea vedeta, fie nu aş răspunde fie aş răspunde serios dacă ştiu.
Iată exemple de vedete care nu-mi plac dar pe care le consider vedete şi de la care aţi avea ce învăţa: Michael Jackson, Mahalia Jackson, Tina Turner(ok, Tina îmi placebig grin), Gloria Gaynor, Madonna.
Plus vedete pe care le plac şi de la care de asemenea consider că puteţi auzi ceva bun: Cher, Gigliona Cinquety(piesa "Those were the days" ar trebui să-ţi spună ceva), trupa Abba, Dana International, Alin Oprea, Nicu Covaci, Cristian Minculescu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

De exemplu eu imi dau ce parerea despre ei. daca zic ca nu imi plac insemna ca asta este parerea mea, dc sa zic ca imi place de respectivul daca nu este adevarat, fiecare e cu conceptia lui.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Justin Bieber nu e vedeta Disney...mrg...si eu ma mai abat de la subiect, ca ma omoara gura daca nu spun ce vreau!

| zzzuperman a răspuns:

Pentru ca is 100 de intrebari pe zi despre fie care (ce manaca, ce bea, la cat se culca, cand se trezeste, nr. de telefon, id-u de mess) si pe noi oamenii care am trecut de varsta de 10-11-12-13 ani, ne streseaza enorm cand vedem o pagina intreaga numai cu intrebari despre : Justin, Selena...si pe cine ai mai pus tu acolo si plus ca is aceleasi intrebari. it sucks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt răi. Îşi impun punctul de vedere. Dar "vedetele" acestea sunt prea discutate şi nu au rost întrebările. Oricum sunt pentru copii, dar nu îmi plac.