| anonim_4396 a întrebat:

De ce unora din lista de mess le apare poza cand sunt offline si altora nu? cum as putea sa setez lucrul asta? funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| kidutzq a răspuns:

Pentru ca celor care nu si-au setat o poza pentru avatar normal ca nu le apare nimic. celor care si-au pus poza la avatar le apare si la tine in lista poza respectiva. Suficient de clar raspunsul?

| anonim_4396 explică (pentru kidutzq):

Vroiam sa spun offline scuze

| anonim_4396 explică (pentru kidutzq):

Adica ma refer la cei ce au o poza la avatar si nu le apare cand is offline si unora le apare

| kidutzq a răspuns (pentru anonim_4396):

E aceeasi explicatie si daca sunt online si daca sunt offline. nu exista o astfel de setare la messenger sa apara sau nu poza de avatar. daca are poza setata pentru avatar, aceasta iti va aparea in lista chiar daca el este offline. daca nu are poza nu iti va aparea nimic.