| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

De ce urati persoanele emo ce vau facut,... voi stiti numai sa criticati...

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Noi nu facem discriminari, uram pe toata lumea. laughing

| MegamortX a răspuns:

Da, mă, ce oameni răi :'( Ce dacă emolăii ca tine nu știu să scrie sau să folosească semne de punctuație? Nu trebuie criticați, sunt și ei oameni...agramați, dar oameni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e vorba de ura, eu nu ii urasc, doar ca mi se par penibili si ma pufneste rasul cand vad copii de 14-15 ani (ca nu exista emolai maturi) care cred ca le a picat lumea in cer ca nu ii intelege nimeni. Un adolescent cu probleme serioase nu devine emolau. Emo asta e un curent adoptat de niste copii care vor atentie si care nu o merita pentru felul in care o cer

| Jipa95 a răspuns:

Chiar nu urasc persoanele emo. Nu am nici un prieten/a EMO, asa ca nu am treaba, il las in lumea lor!

Răspuns utilizator avertizat