| divinuu a întrebat:

De ceva timp prietenul meu imi tot cere sex anal. L-am refuzat de fiecare data dar mereu imi spune"Am inteles ca esti virgina. de-aia nu vreau sa te dezvirginez de la anii astia.Nu cred ca ti-am cerut prea mult, mai ales ca nu vreau mai mult de 5 minute, ma multumesc si cu atat."
I-am spus din nou ca nu vreau si mi-a raspuns: Bine, prea mult m-am rugat de tine, dar cand o`i fi cu alta si o`i ****-o si tu o sa ma suni o sa ti-o dau la telefon sa vorbeask cu tine sa nu tipi". Atunci i-am dat papucii, nu mi s-a parut normal sa ma santajeze ca daca nu fac asta cu el ma va parasi. Mi-a zis ca am foarte multe fite cu el, ca nici eu nu ma mai suport si a fost de acord sa ne despartim.Noi inainte ne-am mai "despartit"de doua ori tot din cauza lui...la inceput era tare in gura dar dupa cateva zile i se facea dor de mine si ma cauta iar. Exact asa a facut si acum, m-a intrebat daca vreau sa ne impacam ca ma iubeste foarte mult si nu vrea sa ma piarda. Mi-a zis ca cica sufera foare mult cand suntem despartiti si ca pe mine nici nu ma intereseaza.Eu una nu suport sa ma calce cineva in picioare de-aia i-am si dat papucii, doar nu sunt proasta lui sa ma ameninte asa...sa se duca la ******* lui. Ce sa fac? Sa-i mai dau o ultima sansa? Pls.

11 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu chiar nu cred ca merita inca o sansa

| Doddel a răspuns:

Nu are rost
nu merge si nu o sa mearga, te-ai certat de prea multe ori, asta te-ai mai intrebat si la a 2 a sansa probabil, vrea sex cu tine si dupa aia cine stie te lasa

| paramore a răspuns:

Paerea mea e ca i-ai acceptat prea multe, si in primul rand u esi ink mica(14ani dk nu ma insel)si nu cred ca ar trebui sa ai de a face cu persoane de genul astaoh go onmai bine singura decat cu un asa specimen

| Drums a răspuns:

Mai lasa-l in suspans putin.
nu-i mai da nicio sansa. daca te iubea cu adevarat nu te santaja cu asta. te RESPECTA.
trebuia sa se gandeasca la asta.sexul oral nu e bun.se pot intampla multe.trebuia sa iti respecte decizia.
eu propun sa ii spui sa ramana la curvele luibig grin si u o sa i9ti gasesti alt baiat care sa te respecte.ca nu este el singurul, mai sunt si altii.si sa-i explici ca tu iti doresti altceva.
sa-i spui, mai baiatu, daca vrei sex anal pleaca frate si lasa-ma in pace.
ai inteles ca nu vreau? imi respecti decizia, binewinking
nu mi-o respecti pa, pa.
imi place cum gandesti. pup

| Drums a răspuns:

Anal pardon...

| Shinen a răspuns:

As zice sa ii mai dai o sansa dar daca iar iti cere sex anal si tu nu vrei si el insista, atunci nu te merita.Succes!kiss

| nodeerskulls a răspuns:

Nu ii da nici o sansa, pentru ca daca chair tinea la tine nu te santaja ca ultimul jegos. Nu te merita.

Răspuns utilizator avertizat
| ladygaga_9914 a răspuns:

Ai facut bine ceea ce ai facut.
nu`i mai da o alta sansa pentru ca dupa ce... te va parasii imediat.

| iiulia52 a răspuns:

Clar, nici o sansa nu merita!

| Daniel TM a răspuns:

Eu cred ca nu merita nici macar o sansa.
Dupa cum am inteles el vrea neaparat sex. Ca altfel ce? Se duce la alta?(sau mai bine zis cauta o fata naiva) Sa se duca dar acolo sa ramana?
Cred ca ai facut foarte bine ca l-ai refuzat. Sicer eu nici nu as mai vorbi cu astfel de oameni.