| JustmeV a întrebat:

De ceva vreme o doare pe bunica bratul drept, incepand de la umar in jos si simte ca si cum iar fi rupta dar nu e. Zilnic o dau cu crema Ghiara Dracului dar tot o doare. Nu vrea sa mearga la doctor pentru ca ultima data cand a fost a platit foarte scump si tot o doare. Ce ar trebui sa facasad?

1 răspuns:
| Beautyapple a răspuns:

Eu as sugera sa o convingi din tot sufletul sa meaga la doctor, sanatatea e pe primul loc chir daca e scumpa! Si daca nu vrea si nu vrea mai dai cu crema si comprese reci, si sa nu tina mana intr-o singura pozitie ca poate intepeni!
Succes, dar bine ar fi sa o convingi!
Good luck!