| waXonwaXoff a întrebat:

Am o problema! am jucat skandemberg cu colegii, si ma doare rau bratul drept, partea cuprinsa intre umar si cot, dar rau, parca-r fii rupta, nu cred ca e febra musculara ca ma doare incontinuu!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Asa a patit si o prietena de-a mea, nici nu a stiut ca are mana rupta, vreo doua zile a stat cu ea asa si avea niste dureri cumplite. Te sfatuiesc sa te duci la spital, medicii sunt cei mai in masura sa iti dea un diagnostic.Insanatosire grabnica!:X