| parampam a întrebat:

De curand am intampinat o problema...Am instalat pentru Yahoo Messenegr 8 alte emoticons, iar cand le-am dezinstalat, nu imi mai apar cele vechi.Cum pot sa fac sa imi apara iar cele vechi?

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Reinstaleaza mess 8! Da-i uninstall al emoticoane si la yahoo messenger 8 si apoi instaleaza iar messul!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messenger-ul tau dar daca vrei poti trece la versiunea 9winking

| M4RK a răspuns:

Instaleaza din nou messenger 8 sau nou e mai fain si o sa apara cele vechi asa am facut si euwinking
bafta!winking

| parampam explică:

Pana la urma am reinstalat messenger 8, pe cel 9 l-am mai avut si imi ingreuna calculatorul.Multumesc de raspunsuri.

| kenzo007 a răspuns:

Da uninstal la Y8 si strge tot ce apartien de fostul yahoo si reinstaleazal pe urma inapoi sau inerca sa folosesti o versiune mai noua de yahoo este la fel:p

| stealthb a răspuns:

Pur si simplu reinstalezi messengerul. Cand le-ai instalat pe alea noi, le-au inlocuit pe alea vechi, si cand le-ai scos n-a mai ramas nimic.

| nustiucine a răspuns:

Astea nu-s probleme, lasa-le deoparte. fa-le din tastatura...be smartwinking

| commy a răspuns:

Il destinstalez din nou si il instalez din noutongue