| anonim_4396 a întrebat:

De felul meu nu sunt o fata timida si totusi de ce daca vorbesc cu baiatul de care imi place nu prea stiu ce sa vorbesc, ce sa fac cand sunt in preajma lui.Inima incepe sa imi bata tare, ma ia o caldura inexplicabila si pur si simplu tremurlaughing. Cum sa fac sa nu mai rosesc?

Răspuns Câştigător
| tottalystar a răspuns:

Incearca sa tragi aer in piept si imagineaza-ti ca e doar un bun amic
in legatura cu discutiile pe care sa le ai cu el incearca sa afli ce ii place si vorbiti despre lucrurile lui preferate. poate cine stie, veti descoperi ca aveti multe in comun si de ce nu se va infiripa ceva intre voi love struck
sper ca ti-am fost de folos :*

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Da`ti cu mult fond de ten sau cu blush sa nu se observe ca rosesti.incearca pur si simplu sa te concentrezi sa nu arati ca iti place atat de mult baietilor le place sa fim mai misterioasewinking