| Lyndsey a întrebat:

De la ce varsta aveti iubit/a? De la ce varsta v-ati sarutat? Va pare rau de primul sarut? Iubitul/a v-a influentat intr-un mod aparte? Sau la scoala... ati continuat sa invatati sau "v-ai lasat pe o ureche"?happy

1 răspuns:
| DaReZon a răspuns:

Primul sarut: la gradinita laughing
Prietena: Niciodata =/
Primul sarut a fost ceva senzational, depinde si de persoana cu care l-ai avutwinking
Si la scoala nu trebuie sa te gandesti la prieten(a). Cand incepe ora gandeste-te numai ce faci acolo ca este vorba de viitorul tau tongue
Regards, Woozie_Triade@Yahoo.com