| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna!

La ce varsta ati avut primul iubit?
Cum va influentat acesta viata?

10 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

@funky

Momentan nu am avut un iubit ( am 14 ani)

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Eu la 12. happy

a fost chiar fain :X

viata nu mi-a prea influentatO doar ca m-am mai maturizat si am invatat sa nu pun suflet pentru oricine

| Myuu a răspuns:

Eu inca nu deoarece ma ocup cu scoala si nu am timp de asa ceva happy

| ellalove a răspuns:

La 13 ani.Si ii multumesc pentru ca el m-a facut sa vad ca baietii imi trebuie mie:-J... aveam o viata linistita si fericita inainte sa apara baieti.:-J

| Quibblo a răspuns:

Umm pe la 12 anihappy
tu?

| Quibblo a răspuns:

Nu mi-a influentat viata intr-un fel.

| Quibblo a răspuns:

(Smile) nu trebuie sa te grabesti sa ai un iubit,vei avea la momentul potrivit, eu nu am stiut pana acum ce inseamna sa iubesti, si am 19 aniblushing, nu am avut foarte multi prieteni si eram mica(nu ca acum as fi mare) si nu stiam ce inseamna sa iubesti.

| Ssya a răspuns:

La 16 :d

| TeooSmilee a răspuns:

La 14 u?

| innalovefun a răspuns:

La 12 ani
nu pot spune ca mia influentat viata
a fost o experienta frumoasa si interesanta
trebuie doar sa gasesti persoana potrivita