| OrangeJuice a întrebat:

De la inceputul liceului fumez cam 1 pachet de tigari la 2 zile. Am inceput sa fumez acum 2 ani dar pana acum fumam maxim 1 pachet pe saptamana.Maine trebuie sa imi fac radiografie la plamani. E posibil sa se vada fumul?

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Un prieten de al meu fuma de 10 ani, si a facut o radiografie si doctorului nu i a venit sa creada ca e fumator! plamanii lui erau curati, asa ca, este posibil sa nu se vada! Insa e posibil ca si un fumator pasiv, adica cel care inhaleaza fumul expirat de voi, sa aiba plamanii mai negri decat ai unui fumator!

Asa ca bafta si sa ne spui cum a mers!tongue

2 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Logic ca se vede.

| Kadoom a răspuns:

Nu mai fuma, inspira si expira cat poti de mult si nu o sa se vada. Sper ca te-am ajutat