| Little_6907 a întrebat:

De la inceputul verii am inceput sa fumez aprox. in fiecare zi. mai fumam si inainte dar ocazional. Fumez aproximativ 6 tigari pe zi in unele zile si mai mult. in altele si mai putin. Nu sunt dependenta sau chestii. Am 15 ani. Daca timp de 2 3 satamani nu mai fumez. Se vede fumul la radiografia la plamani? Funda ^^.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se vede la radiografie, numai o analiză de măsurare a nicotinei din sânge poate să te de-a de gol!
Pa, pa.

| bebelinnAa a răspuns:

Si eu sunt fumatoare.adica am fost(dupa ce m'au prins parintii nu mi-a mai trebuit).

In fine eu trebuia sa imi iau analizele deoarece ma simteam rau.si ca sa nu iasa la analize ca am fumat beiam foarte mult laptte.

Nu stiu daca merge deoarece eu nu mi-am mai facut analizele.

Si ca sa raspund la intrebarea ta.nu, nu cred ca iese doarece gandeste-te ca atunci cand fumezi "ciocolata" fumul iese inntr'o luna maxim 2...deci daca tu ai fumat atata.nu cred ca ai sanse.

In fine.Succes:*

| Little_6907 explică:

Pai ce treaba are laptele cu plamanii. adica nu tragi din lapte. laptele il bei. nu ajunge in plamani thinking