| tlaura a întrebat:

De pe ce site se pot face blog-uri sau site-uri cu tot felul? plizzz dau fundita(oricum dadeam ) dar dau si un like! LIKE LIKE LIKE

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Buna. Acestea sunt cele mai cunoscute site-uri pentru blog:
www.blogger.com
www.wordpress.com
www.webly.com
www.webnode.com

Iti alegi una dintre ele. Te astept pe www.darya-ruxandra.blogspot.com [ al meu e cu blogger ]. Daca ai nelamuriri trimite-mi mesaj:)

2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Acestea se numesc platforme pentru bloguri :) preferata mea este blogger deci intri pe www.blogspot.com si e foarte usor mai departe, iar daca vrei un site (eu nu observ diferenta ) faci siteuri pe ucoz.com dar acolo credk e mai komplikat, poti face blog si pe wordpress :*
sper ca te-am ajutat

| NoSmile a răspuns:

Buna. intra pe blogger, iar cand ti s-a deschis pagina, dai acolo la ''create my...''(prima chestie care iti apare)apoi urmezi pasii