| Făraş a întrebat:

Cum imi fac si eu un site al meu? plizzz vreau raspuns! funda

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Www.forumgratuit.ro

8 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

De ce toti ii dati prostii de genul forum gratuit sau weebly? Daca mai vrei site iti fac eu, nu ti-l fac cu nu stiu ce forum gratuit etc.

Ti-l fac, si tu il administrezi cum vrei (scrii textul, adaugi poze, creezi pagini) direct de pe site. Pot sa iti mai ofer un subdomeniu de la domeniul meu si gazduire nelimitata.

| SexBond a răspuns (pentru Barney):

Barney vreau sa ma ajuti pe mine adauga mihneaalexandru70 si da-mi buzz ..THX

| shadovv a răspuns:

E prea greu pentru tinewinking

| Făraş explică (pentru shadovv):

Dc? ca e prea usor pentru tine tongue

| danielcretu1980 a răspuns:

Cu talent.
cumperi un domeniu, folosesti un program destinat (weeby sau similar), faci designul, adaugio content si gata.
succes.

| ady299 a răspuns:

Nu e greu deloc, e mai greu cu domeniul ca trebuie platit, poti sa faci si unul gratuit dar nu se stie daca o sa mearga pentru ca sunt gratuite si aia care au serverul inghesuie pe server cat de multe site-uri pot s risti sa nu se incarce, bafta!

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!