| soffie a întrebat:

De una singura nu pot sa renunt la starea deprimanta poate chiar depresvia care ma controleaza mereu...si nu invers. Aproape in fiecare zi ma simt inutila, lipsita de orice. Cum pot sa depasesc situatia care ma agonizeaza de cateva luni bune?

1 răspuns:
| dentartes a răspuns:

Găseşte-ţi o activitate, indreaptă-ţi atenţia spre ceva. Viaţa e frumoasă, nu merită să o trăieşti aşa. Sau intră într-un grup de voluntariat din oraşul tău pentru anumite activităţi. Îmi pare rău că eşti aşa...să auzim de bine!