| anonim_4396 a întrebat:

De unde din Timisoara pot cumpara bicicleta noua sau second pana in 200 de ron? Joi, 17 Aprilie am drum la Timisoara si as vrea atunci sa imi cumpar. Ma refer la bicicletele normale cu o inaltime de aprox 80 cm.

Multumesc.

1 răspuns:
| AndrewRO1234 a răspuns:

Măi, intră în Timișoara după în Cărpiniș, intră în Iecea Mică și după Iecea Mare, aici sunt mulți oameni care vând biciclete, și mai ieftine decât 200 de ron, și mai faine. Aicia stau și eu în Iecea Mare, baftă ori cum.