| SweetAngelCry a întrebat:

De unde imi pot downloada un bluetooth pentru calculator ca sa pot trimite imagini si chestii de pe telefon pe calculator?

4 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Nu se downloadeaza ci se cumpara, este ca un stick.

| sagetator a răspuns:

Bluetooth-ul nu se downloadeaza, se cumpara de la un magazin de telefoane mobile, accesorii GSM etc.

| 43v3r a răspuns:

Bluetooth-ul il poti cumpara pentru ca e ca un stik eu l-am cumparat din carrefour si este bunwinkingP.S.si la pret avanatajoswinking

| Smileee_3231 a răspuns:

Bluetooth-ul pentru calculator e ca si stikulhappy. Nu se poate descarca.