| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiti cand sunteti inselate? Adica macar banuiti? Daca iubitul meu isi tine tel pe silent, daca abia mai vorbim, daca simt ca ma evita, daca suntem amandoi in casa si trece pe langa mine ca si cum n-as fi acolo, daca mi-a gresit numele, daca vorbeste la tel imediat cum ramane sinfur, daca cauta motive de cearta banale? Ma inseala sau sunt nebuna?! Ma gandesc ca o fi intervenit monotonia dar toate astea se intampla de 2 sapt de cand s-a intors din strainatate. Suntem impreuna de 1 an

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, relatia ta nu este prea roz. Avand in vedere si faptul ca a fost plecat mult timp.Vezi daca are o relatie pe unde a fost plecat.

| manuel72 a răspuns:

Nu conteaza cat aveti de cand sunteti impreuna, dar dupa semnele pe care le-ai mentionat cu siguranta nu veti imbatrani impreuna.E clar ca are pe alta. Daca ai dubii, poti face in felul urmator:toti avem prin casa un telefon mai vechi pe care nu-l folosim, iar aceste telefoane au un program pentru inregistrare vocala(adica gen reportofon).Il pornesti cand sunteti amandoi acasa, ii spui ca iesi pana la un magazin si intre timp telefonul va inregistra tot ce se intampla in lipsa ta. Daca faci asta e evident ca relatia voastra s-a sfarsit si vrei doar sa fii sigura ca ai dreptate sa-l banuiesti. Daca aveti in calculator comun poti instala un keylogger care poate inregistra tot ce scrie el.