| Chocolattex3 a întrebat:

Deabea mi s-a terminat perioada lunara, cand acum 5min m-am dus la baie sa ma spal cand acolo jos am simtit un lichid gelatinos, ca mucii. Ce poate fi? Este o infectie? Sunt insarcinata? PS:acum o luna m-am sters cu o hartie gasita pe jos (eu fiind in omv)

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sarcina nu se produce în acest mod! În schimb bolile se iau aşa cu mare uşurinţă!

| Chauderitza a răspuns:

Bunawinking.
Nu,nu esti insarcinata! :*
Bafta!
Paaa!

| AntiACTA a răspuns:

Cum sa fii insarcinata daca acum s-a incheiat perioada aceea?hee hee Nu iti fa griji caci nu este vorba nici de o infectie tongue... Nu stiu sigur ce este, dar are ca rol protejarea vaginului impotriva bacteriilor si alte cele. Toate femeile au asa ceva happy

| eumisha28 a răspuns:

Ai simtit ceva gelatinos? cred ca e un alien la tine in p...a ai grija cand faci sex cu partenerul s-ar putea sa ramana cu scula mancata