| alexmartis a întrebat:

Buna TPU! Rog seriozitate va rog!
Astazi am fost la prietena mea, am facut sex neprotejat, cand am simtit ca imi vine sa ma termin, mi-am scos penisul am dat de cateva ori si m-am terminat AFARA!
Am mers la baie amandoi, eu mi am sters penisul cu hartie peste tot, dupa accea am si strans de el ca sa iasa posibil sperma din uretra, si cu un prosop, penisul era uscat, cand am mai strans dupa nu mai curgea nimic din uretra, era uscat!
Dupa aproximativ 5minute am facut iar sex..am ejaculat afara!
Precizez ca in timpul oricarui act sexual nu am lichid seminal/pre ejaculator.
Are menstruatia regulata!
Trebuie sa I vina menstruatia peste 7zile, poate sa ramana insarcinata?
Rog seriozitate deoarece este o greseala pe care nu o voi mai repeta, dar sunt putin speriat.
Astept raspunsuri, multumesc!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poate fi insarcinata.
Primul numar pe metoda retragerii e asa si asa.
Al doilea numar, fara sa urinezi intre ele, e deja ruleta ruseasca.

| Emilian65 a răspuns:

Pe lângă ce ai făcut tu la penis, trebuia sa și urinezi. De ce? Pentru ca pe uretra(canalul) penisului a rămas sperma care a ieșit în vaginul iubitei în timpul celui de al doilea act sexual și astfel sa rămână gravidă.

| Goete a răspuns:

Fara sa urinezi puteai foarte usor si probabil, sa ramai cu cartus pe teava.
Si daca ea a fost fertila, Felicitari

| TomaSelly a răspuns:

Salut! Nu, nu sunt sanse sa ramana insarcinata, totusi iti recomand de acum inainte sa folosesti un prezervativ.

| catalin7083003 a răspuns:

Buna! Dacă crezi ca este aceasta șansa de a rămâne însărcinată, duceți-va la cea mai apropiată farmacie și cumpărați pastila de a 2-a zi, după care zi-i iubitei tale sa o ia pana nu trec 24h de la contactul sexual. Nu mai pierdeți timp punând întrebări pentru ca exista acea pastila care trebuie luată de către partenera pentru a împiedica o eventuala sarcina. Iubita ta nu va pati absolut nimic de la acea pastila, este o pastila obișnuita. Alta data protejați-va ca nu mai trăim in anii 70’ când nu erau anticoncepționale. Este bine de știut de acum înainte ce e de făcut. Fiți mai atenți și nu va lăsați pe baza metodei retragerii, ok? O zi faina