| anonim_4396 a întrebat:

Deci. te rog asculta`ma si ajuta`ma. nu e deloc plictisitor. ieri am iesit afara si am stat 3 ore, unii copiii au plect la un fel de club.au stat 2ore si s-au intors. eu am ramas cu 3 baieti. am vorbit si dupa ce copiii s-au intors de la club erau doi dintre ei beti. o fata si un baiat. dupa ce au venit unei fete ii placea de baiatul care ii placea de mine si a inceput sa spuna multe si marunte*ana*(ea nu era beata). dupa asta baiatul care era beat (gagicul fetei care era beata) s-a revoltat asupra baiatului care ma place pentru ca nu a spus ca ma place si ana a inceput sa faca crize pentru ca ea il placea ffff mult. acum a iesit skandal si baiatul care era beat a incerkt sa-l bata p ala care ii place de mine pentru ca dka ana nu e multumita numai iese afara si automat nici prietena la ala beat numai iese afara. ce sa fac? sa raman sa ma joc cu ei sau alti copiii? p. s; mai stau aici 5 zile (am stat vacanta de vara ), si e o mare cearta intre copiii aia.
voi spuneti sa mai raman cu baiatul ala sau nu? aseara am vb cu el la tel si a zis ca vrea sa continuam.
acum 10 min m`a sunat si a zis sa vin sa vorbesc ceva cu toti copiii si nu am vrut deoarece nu vreau sa ma apuc cu ei.
el poate vrea sa stea cu ceilalti copiii nu cu mine. eu sunt una singura si copiii sunt 15.
ce sa fac? ca eu il plac. acum imi e si najpa sa ies p afara si stiu ca nu am gresit cu nimic...

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vb cu ei p mess. oricum daca pleci ce sa mai faci.

| Barblaster a răspuns:

Incurcata situatia...Inceaca sa te duci sa sa calmezi lucrurile, nau ce-ti face.Tre sa fi cu tupeu si s-ai lamuresti pe toti si inceaca sa nu faci din tantar armasar.Succes!

| Iridinvest a răspuns:

Ce incurcat... daca mai stai 5 zile, ubmla si u pe dealuri cu o prietena, culege flori, fa-ti coronitze... lucruri super!

| IzziD a răspuns:

Nu trebuie' sa lasi o impresie gresita.winking