| NeVeRfOrEvEr a întrebat:

Deci acum 1 luna imi placea de o fata din clasa de la mine.Am intrebato daca vrea sa fim impreuna si a zis "nu" caci are >prietensadEu nu stiam astacrying)Apoi dupa aprox. 1 saptamana vrea sa fim impreuna(zicea ca nu mai are prieten) pentru. ca mi-a facut lipeala cineva., dar a durat doar 1-2 zile si apoi ne-am despartit si a zis ca nu i-a plct niciodata de mine si ca la obligat sa stea cu mine. Dar eu stiu ca acum 1 an vroia sa stea cu mine dar nu stiu ce s-a intamplat... Asa, Deci dupa aia nu mi-a mai placut de ea. Acum iar imi place de ea si nu stiu ce sa fac... O sa par rau daca o mai intreb o data.cryingcrying PLZ HELP! dau FUNDA!crying

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Uito... Nu te merita, si-a batut odata joc de tine, ce te face sa crezi ca nu o va face iar? Cauta pe altcineva fete sunt mii care te astepta dar pana cand? Uito si gasesteti pe altcineva. Nu plange dupa o fata... pentru ca majoritatea sunt c***e.
Bafta.

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Care e intrebarea, de fapt? Pai daca ti-a spus "nu", inseamna ca "nu" este, nu are rost sa insisti, caci acelasi va fi raspunsul. Uita, vei gasi tu pe altcineva.

| Escape a răspuns:

Spune-i nu, nu te merita happy baietii ar trebui sa dea papuci fetelor rolling on the floor nu invers, in orice caz nu o intreba vei gasi alta fata, dar daca ea te intreaba refuz-o, cred ca ar vrea sa fie cu tine pentru ca nu are cu cine happy

| TheSearcher a răspuns:

Daca nu vrea, nu vrea fii si u intelegator. daca insisti nu isi va face o impresie prea buna despre tine; p. sunt si alte fete stai linistit.cat sunt tinere sunt nesigure si merg de la un cuib la altul.