| Vavanelos a întrebat:

Deci acum 3 luni m-am despartit de fosta si acum cred ca ma place si m-a invitat la ziua ei, duminica viitoare. Ce sa fac sa ma duc? Daca da ce cadou sa ii iau?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Vad ca pari incantat de idee, asta inseamna ca tu inca nu ai trecut peste si speri la o impacare. Altfel, nu aveai nici un dubiu in privinta a ce vei face. Cum tu stii ce a fost intre voi, nu e nimeni in masura sa aleaga pentru tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai despartit de ea, nu are sens sa mergi, ca sa nu te simti prost, daca vine si noul ei iubit.

| RainmakerX a răspuns:

Daca a fost o despartire de comun acord, ce s-a terminat cat de cat ok atunci cumpara ce vrei... Daca s-a terminat urat atunci nu te duce.

Tu ai fost impreuna cu ea, nu eu.
Cum am putea sa stim noi, cei de pe TPU ce ii place fetei aceleia? Tu ai mult mai multe sanse sa stii ce-i place tinand cont ca probabil ati vorbit si voi in timpul relatiei despre lucrurile pe care le faceti sau care va plac.

In cazul in care chiar nu ai idei *ceea ce nu se poate caci ati fost impreuna*, ia flori si ciocolata de calitate. (asta e cadoul standard)

Banii in plic ar mai fi o varianta dar e mai ok sa iei un cadou caci inseamna ca te-ai straduit ceva mai mult sa te decizi.

| Caro34 a răspuns:

Daca ai intrebat de cadou, stiu deja ca vei merge! Dar daca e fosta, unde-i actuala? Ce rost mai are sa ne intrebi, daca oricum vei merge? Numai bine!

| RaulPEnet a răspuns:

Exista o regula FARA FOSTEEEEEEE