| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 13 ani, sunt clasa a 7-a si am planuri sa merg la liceu militar.Stiu ca trebuie sa am o conditie fizica buna si am inceput antrenamentul...chestia este ca dupa mult antrenament nu vad nicio diferenta.AM 49 kg(nu pot sa ma ingras) si 1.60 m. As vrea sfaturi despre cum sa-mi maresc viteza, exercitii pentru muschii, cum sa sar in lungime mai mult etc. Si apropo stie cineva ce se da la proba psihologica?

1 răspuns:
| MoreTime a răspuns:

Mergi la sala si exerseaza pe afara, terenuri de sport... Exersand vei reusismug