| danny7000 a întrebat:

Deci am 13 ani, sunt clasa a 7-a si am planuri sa merg la liceu militar.Stiu ca trebuie sa am o conditie fizica buna si am inceput antrenamentul...chestia este ca dupa mult antrenament nu vad nicio diferenta.AM 49 kg(nu pot sa ma ingras) si 1.60 m. As vrea sfaturi despre cum sa-mi maresc viteza, exercitii pentru muschii, cum sa sar in lungime mai mult etc. Si apropo stie cineva ce se da la proba psihologica-raman dator de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| pisicel_5329 a răspuns:

Eu am colegi care dau la liceul militar Breaza! Sincer din punctul meu de vedere este o porcarie liceul asta militar :d poti sa faci bine mersi o academie dupa un liceu civil :d Insa daca chiar iti doresti lucrul asta, pune-te pe treaba laughing, apuca-te de un sport, de handball, basketball, volei. un sport care sa te ajute sa cresti in inaltime tongue. Iti urez bafta! Si spor la lucru! Poate revin cu informatii de la colegii mei! Proba psihologica este usoara! big grin pup!

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.
Si eu dau la liceul militar, daca vrei subiecte sau ceva de genu asta sa vorbim da-i add in lista ta id de mess: the_best_girl1808 multa bafta:*

| covexrobu a răspuns:

Cu 1. 60 nu o sa ajungi la liceul militar. Si acest liceu militar nu valoareaza nimic fara academie. Multi zic ca nu prea are nici un rost sa faci o astfel de scoala pentru ca este foarte grea. Dar iti urez bafta si sa mai cresti ca esti cam scund pentru standardele de acolo. Cred ca trebuie sa ai minim 1. 70 ca sa intri. A si se mai dai si multa spaga ca sa intri.