| Uitdetine5 a întrebat:

Deci am 14 si am injur la 1.58 si 1.60 de m,colegii mei fac haz ca de la cea mai mica la inaltime am ajuns a patra,vreau sa ramin la inaltimea mea normala, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Păi dacă mai ai de crescut nu poti sa rămâi la înălțimea asta.
Las ca asa e frumos sa fii mai înaltă.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Oricum de crescut o sa mai cresti doar putin. Eu in locul tau as zice ca am avut noroc cu parinti de inaltimea alor tai. La 1.60 nu esti deloc inalta, esti de o inaltime sub medie.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Deci tu vrei sa ramai asa? mai da-mi mie 5 cm ca sunt baiat si am 1.60 14 ani big grin rolling on the floor

| Uitdetine5 explică:

Tata are 1.70 mama injur la 1.54 si 1.58