| anonim_4396 a întrebat:

Deci am avut o seara de voma si diaree( sacun moale) duminica noaptea spre luni. Cam de doua zile nu mai pot da fac caca deloc. am facut azi dimineata foarte putin dar tot am senzatia ca am nevoie sa fac, dar nu pot

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Bea multă apă, mănâncă niște ciorbe de legume.

| Freya1 a răspuns:

E normal daca ai avut diaree si ai vomat nu mai ai ce sa elimini.Nu mai merge sa te fortezi de fiecare data decat daca simti ca e chiar necesar alimenteazate si hidrateaza-te si o sa iti revi